Na našej škole sa uskutočnila olympiáda v anglickom jazyku pre žiakov 4. ročníka. Súťažiaci si najskôr preverili svoje vedomosti v písomnej časti, ktorá obsahovala úlohy z gramatiky, slovnej zásoby aj čítania s porozumením. Najúspešnejší žiaci postúpili do ústnej časti, kde mali za úlohu opísať obrázok v anglickom jazyku. Všetci predviedli pekné výkony, odvahu aj schopnosť komunikovať v cudzom jazyku. O veľké prekvapenie sa postaral jediný tretiak, ktorý sa do olympiády zapojil. Napriek tomu, že súťažil so staršími žiakmi, podal výborný výkon a stal sa celkovým víťazom olympiády. Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť, snahu a reprezentáciu svojich tried. Víťazovi srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov v štúdiu anglického jazyka.
1. miesto: Leo Uher
2. miesto: Michal Kulík
3. miesto: Karolína Kožariková a Samuel Naster
Mgr.Andrea Prčíková