V utorok 28. apríla sme sa zúčastnili okresného kola v hádzanej chlapcov, kde naši žiaci reprezentovali školu s veľkým nasadením. Podarilo sa nám vybojovať pekné 3. miesto.
Aj keď nám postup na krajské kolo tentokrát ušiel, výkon našich hráčov si zaslúži pochvalu. Na palubovke nechali maximum.
Turnaj bol pre našich žiakov cennou skúsenosťou a zároveň motiváciou do ďalšej práce. V tíme máme mladých a nádejných hráčov, ktorí majú veľký potenciál a chuť zlepšovať sa. Veríme, že ak budú na sebe naďalej pracovať, v budúcnosti sa budeme tešiť z ešte lepších výsledkov.
Našim chlapcom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.
Mgr. Veronika Habánková